#
Image
Witaj na naszej stronie.

Zwiedzanie Olsztyna

Zwiedzanie Zamku Kapituły Warmińskiej, Wyskokiej Bramy, starówki, kościołów Olsztynek-zwiedzanie skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego.

Olsztyna. Gazeta Wyborcza postanowiła sprawdzić jak turysta odbiera Olsztyn, przyjeżdżając tam na krótko, a czasem tylko przypadkiem. Na trasę: Kamień-Kosewo Górne (zwiedzanie fermy jeleniowatych)-Mrągowo-Barczewo (zwiedzanie)-Olsztyn (przyjazd ok. 13. 00). Zwiedzanie Starego Miasta, zamku biskupiego z XVIw. a w nim m. In. Muzeum Warmii i Mazur, tablicy astrologicznej wykonanej przez Mikołaja Kopernika. I okolica, Olsztyn, Zabytki olsztyńskie, jeziora olsztyńskie, zwiedzanie olsztyna, wypoczynek w olsztynie.


Do Olsztyna w godz. Rannych, pozostawienie bagaży w Schronisku Młodzieżowym. Spotkanie z przewodnikiem-zwiedzanie Olsztyna-stolicy Warmii.
Olsztyna w grupach pod opieką Przewodników pttk. Godz. 1300 do 1400 obiad godz. 1430 do 1600 Uroczyste otwarcie 49. Zlotu ptp (Teatr im.

Do internetu Dobre warunki dla grzybiarzy 4 sklepy spożywcze w promieniu 300m Idealna baza wypadowa do zwiedzania Olsztyna i okolic. 30 spotkanie ze Szkolnym Klubem Europejskim w v lo‘ Wspólnej Europy’ Olsztyn zwiedzanie Olsztyna, czas wolny. środa, 14. 09. Regionu i Olsztyna przez naszych uczniów. Powrót na obiad do domu i około 16-stej spotkanie na Starym Mieście. Zwiedzanie Starego Miasta.

Programie: Zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem, seans w planetarium. Kwatera Hitlera w Gierłoży. Sanktuarium św. Lipka koncert organowy.

I zwiedzanie Olsztyna, Zamek Krzyżacki, Stare Miasto, Planetarium. Przejazd do Lidzbarka Warmińskiego (zamek krzyżacki), Świętej Lipki (zespół.

Image