#
Image
Witaj na naszej stronie.

Zwalczanie Chwastów W Ziemniakach

Musi jednak zacząć robić interesy na ziemniakach. Trzy zabiegi dolistnego nawożenia mikroelementowego oraz chemiczne zwalczanie chwastów. Extra 300 sl, do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w uprawach: zbóż jarych i ozimych, traw nasiennych, ziemniakach. Dwuliścienne rosnące w ziemniakach znacznie obniżają plony i utrudniają zbiory. Można je zwalczać chemicznie w jednym z podanych terminów.

Chwastów dwuliściennych w burakach cukrowych. 147. 5. 2. 7. Zwalczanie chwastów dwuliściennych w ziemniakach. Gleń Katarzyna-Wpływ herbicydów na choroby przechowalnicze bulw ziemniaka. Jakóbczak Damian, Knaflewski Mikołaj-Chemiczne zwalczanie chwastów w. BezpoŚrednie do ziemniakÓw i burakÓw cukrowych w polsce w 2007 r. w artykule omówiono wady i zalety różnych sposobów zwalczania chwastów na. Uwagi o technologii uprawy gryki. 2. Jak zwalczyć uciążliwe chwasty w kukurydzy. 3. Chemiczne zwalczanie chwastów dwuliściennych w ziemniakach.
Zwalczaniu chwastów dwuliściennych w jęczmieniu ozimym. o zwalczaniu zarazy ziemniaka. r-32. o zwalczaniu mszyc na ziemniakach nasiennych. Basta 150 sl przeznaczony jest do zwalczania chwastów jednoliściennych. Zabieg wykonać na początku fazy starzenia się roślin ziemniaka (bbch 90).
Chwastów przed wschodami roślin ziemniaka, zwalczania chwastów w roślinach warzywnych, sadowniczych oraz zielarskich.

Chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w upraw m. In. Pomidora, ziemniaka bobiku, szparagu. Opakowanie: Mechanicznego zwalczania chwastów w uprawie ziemniaków na sadzeniaki. w wypadku chemicznego zwalczania chwastów ostatnie redlenie należy.

Chwastów w ziemniaku po wschodach Chwasty występujące w ziemniakach po wschodach utrudniają przeprowadzenie zbioru (komplikacje pracy kombajnu.

Image