#
Image
Witaj na naszej stronie.

Zus Skladka Zdrowotna

Na ubezpieczenie zdrowotne od 1 stycznia 2006r. Do 31 grudnia 2006r. Wynosi 8, 75%. Brak informacji o wysokości składek przekazanych do zus.
Grudnia przedsiębiorcy opłacających minimalną składkę zdrowotną będą musieli wydać nieco więcej na to ubezpieczenie. Podwyżka wysokości składki.

Na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne dla nieprowadzących działalności gospodarczej przekazywana za pośrednictwem zus do nfz za marzec 2008 r. Aktualnych stawek zus dla przedsiębiorców. Składki zus za styczeń-luty 2008. Optymalizacja składek zdrowotnych wspólników spółki jawnej. Składki zdrowotnej Puls Biznesu z dnia 2006-05-29 Część firm ma problem z odpowiednim naliczeniem składki zdrowotnej, jeżeli wynagrodzenie jest. Wypadkowe; Zobacz archiwum składek zus. Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi.

Na zus od osób prowadzących działalność. Składka na ubezpieczenie zdrowotne wynosi od stycznia 2006 8, 75 procent. Od stycznia 2004 roku 8, 25.

Podatku na dwie kwoty: zaliczki na podatek (wpłacanej do us) i składki na ubezpieczenie zdrowotne (wpłacanej do zus) sprawiło, że podatnik może.
Składka zdrowotna-Grupy dyskusyjne w eGospodarka. Pl-dyskusja na Grupach dyskusyjnych w eGospodarka. Pl.
Zdrowotna zus od drugiej działalności-Prawo. Money. Pl-strona 1/1. Mogą zawiesić prowadzenie firmy i przez ten czas nie płacić składek zus. Nadal jeszcze jednak nie wiedzą, co ze składką zdrowotną.

Image