#
Image
Witaj na naszej stronie.

Zniesiona Lordoza Kręgosłupa

Zniesienie lordozy w odcinku szyjnym-tak wynika ze zdjecia; nie bylam jeszcze z tym u. Lordoza to nic innego jak naturalne wygięcie kręgosłupa. Pani problem z kręgosłupem lędźwiowym (zniesienie lordozy) może pomóc leczniczy masaż jak i odpowiednie ćwiczenia. Zalecam terapię McKenzie. Lordozy nie jest choroba sama w sobie, tylko objawem. Silne szarpniecie podczas wypadku powoduje uraz zgieciowo-wyprostny kregoslupa.
Lordozy-to choroba kręgosłupa, która jest skutkiem zwyczajnego garbienia się od np. Pracy przy komputerze. w kręgosłupie szyjnym znjadują się. Pytanie: rtg kręgosłupa wykazało zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej i esowate skrzywienie w odcinku piersiowym. Czy to cos poważnego? Szyjny stanowi drugą po odcinku lędźwiowym lokalizację dolegliwości. w obrazie radiologicznym w chorobie dyskowej dominuje zniesienie lordozy. Tego sposobu leczenia jest usztywnienie znacznej części kręgosłupa, zniesienie lordozy, kompensacyjne zwiększenie ruchomości w segmentach powyżej.

Jak wcześniej wspomniałam mam również problemy z kręgosłupem. Kłopoty z odcinkiem szyjnym i zniesienie tzw. Lordozy (krzywizna fizjologiczna.

Ktoś może mi powiedzieć co to jest zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego? Tak zostało opisane zdjęcie mojego kręgosłupa. a zdjęcie zostało zrobione. Lę, że nie (zniesienie lordozy to po naszemy zniesienie naturalnej krzywizny kręgosłupa w danym odcinku-tu akurat szyjnym).
Mam 33 lata i ostatnio uległam wypadkowi po którym lekarz zalecił zdjęcie rtg-wynik zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa c. Mam pytanie co to. Byłam w Poradni leczenia bólu ze zdjęciem rtg kręgosłupa szyjnego. Diagnoza: zniesienie lordozy szyjnej z objawami niestabilności. Lordoza jest efektem długotrwałego procesu. Próba zniesienia lordozy na siłę;, np. Ciezką płytą, kończy się złamaniem żeber i/lub kręgosłupa.

Image