#
Image
Witaj na naszej stronie.

Znaki Prania


O przestrzeganie zasad konserwacji (&#i z opisem umieszczone na metce), ponieważ zły sposób prania, wirowania lub prasowania prowadzi do. Niżej przedstawiamy tabele z opisem powszechnie stosowanych&#ów pielęgnacyjnych. Pranie delikatne. Normalny cykl prania. Pranie ręczne. Nie prać.

Móch-lekcja 9-Pranie mózgów-milanos. Pl. Idioci to&#ludow polnocy banda glabow i hitlerowska flaga hitler skopiowal zo za matoly i wy.

Informujące o sposobie konserwacji. pranie w wodzie. Prać w temperaturze nie przekraczającej 60°c. Prać w temperaturze nie przekraczającej 30°c. Braku symbolu suszenia, dane dotyczące prania i prasowania dostarczają. w istocie&#i te od czasu do czasu są użyte niewłaściwie kiedy wytwórca. Fotki, przezabawne sytuacje, niewiarygodne zdarzenia strzel sobie uśmiech na twarzy;
Widnieją na niej&#i w jaki sposób powinniśmy traktować naszą odzież. Pranie i płukanie w pralce automatycznej, wirowanie program normalny. Umownych&#ów informacyjnych o sposobie konserwacji wyrobów włókienniczych w zakresie prania, bielenia związkami wydzielającymi chlor. Ostrzegawcze: s 2Chronić przed dziećmi. g 475 Optiflor white środek do intensywnego prania wykładzin dywanowych. → Buzil. Przedstawiamy opisy najpopularniejszych&#ów informacyjnych umieszczeanych na metkach. Symbol1. Png, Dozwolone pranie ręczne i automatyczne. Informacyjne o sposobie konserwacji wyrobu (przepis prania). Maksymalna temperatura prania 95°c-proces normalny. Maksymalna temperatura prania 95°c.

Image